Ataşehir Çilingir 0553 289 31 71

ATAŞEHİR VE TÜM SEMTLERİNE ACİL ÇİLİNGİR HİZMETİ İÇİN ARAYIN SİZE EN YAKIN USTAMIZI YÖNLENDİRELİM

0553 289 31 71

 

 

YAPTIĞIMIZ İŞLER;

acil cilingir 0553 289 31 71 (3)

ÇELİK KAPILARIN AÇILMASI,

 Çelik kapıları tahta kapılardan ayıran tek özellik gövde ve kasasının çelik alaşımından oluşmasıdır. Bunun dışında bir çoğunun kilitleme sisteminde tahta kapıdan bir fark yoktur. Kapının içindeki kilit kasası ve emniyet sistemi kapıyı sağlam kılan en büyük özelliktir. Günümüz kilit sistemleri içerisinde en yaygın, güvenli ve ucuz barel (göbek) hırsıza karşı dayanıklı (tuzaklı) barellerdir. Kilitli kapılarda bareli kırmak isteyen hırsızlar tuzakla karşılaştıklarında uğraşmaktan vazgeçmektedirler. Bunun dışında kilitli olmayan kapıların açılmasını engellemek içinde emniyet pervazları güvenliğinizi sağlayacaktır. Barel önüne konulacak çelik rozetleri de bu konuda önerebilirim. Bu ve bunun gibi bir çok detaylı bilgi için uzman ekiplerden yardım alabilirsiniz. Kapıda kaldığınızda kendiniz açmayı denemek yerine uzman çilingir servislerinden bilgi alırsanız  daha az maliyete kapınızı açtırabilirsiniz. Aksi takdirde kapınıza vereceğiniz zarar daha yüksek maliyetlere neden olabilir. Unutmayın açılmayan kapı yoktur, açacak usta bulunduktan sonra.
acil cilingir 0553 289 31 71 (2)
ÇELİK KASA AÇILMASI,
Kasalar digital ve analog olmak üzere ikiye ayrılır. Kasanızın anahtarını kaybettiğinizde veya şifresini unuttuğunuzda size en iyi tavsiyem uzman bir ekip aramanızdır. Aksi takdirde yapacağınız hatalı bir işlem kasanızın bir daha açılmamasını ve içerisindeki önemli evrak veya paranızın da içinde kalmasına neden olabilir.
acil cilingir 0553 289 31 71 (5)
OTOMOBİL KİLİTLERİNİN AÇILMASI,
Otomobillerin kapılarının kilitli kalmasında en büyük unsurların başında anahtarın kaybolması veya otomatik araçlarda akünün bitmesi gelmektedir. Bu konuda ön veya arka kelebek camı kırmanın daha az maliyetli olacağına inananlar yanılmaktadır. Bu camlar özel yapım olduğundan kırılması güç olması ile birlikte oldukça maliyetlidir. Bunun yerine size en yakın oto çilingir ustasını çağırmanızı tavsiye ederim.
 Hizmet Verdiğimiz Mahalleler;