ÇEKMEKÖY ÇİLİNGİR | 0553 289 31 71 |

Çekmeköy Çilingir | 0553 289 31 71 |

Çekmeköy çilingir ; ve anahtarcı servisi olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Gece veya gündüz çilingir hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda tek arama ile en kısa sürede kapınıza gelerek sorununuzu çözüyoruz.  Müşteri odaklı yaptığımız işlerden bazıları, kilit değiştirme.

Yeni kilit satış ve montajı, kilitli kapıların açılması, çelik kapı kilit tamiri, yüksek güvenlikli kilitlerin ve hırsıza karşı en güvenilir kilitlerin kapınızda uygulanmasıdır. Konut (ev) kapısı güvenlik çözümleri arasında artık eski sıradan kilitler kalmamalıdır. Hırsız kapıyı nasıl açar? Yanıt verecek olursak, tabii ki kilidinizi kırarak yada tabiri caizse patlatarak.

Çekmeköy ÇilingirBunun için en minimum güvenlik seviyesi hırsıza karşı tuzaklı kilitlerdir. Bu özellikteki kilitler hemen her markada bulunsa da başlıca güvenilir kilitler,

Yuma kilit, Kale kilit, Mul-T-Lock ve Keso markalarıdır. Bu kilit modellerinde kilidin orta kısmına ulaşılmaması için ön kısımda zayıf bir nokta oluşturulmuştur. Ancak her kapıya uygun değildir. Bunun için servisimiz tarafından yerinde incelenip, kapınıza en uygun kilit önerisi yapılmalıdır. Bir diğer seçenek ise çelik takviyeli kırılmaz kilitler.

Bu modellerde kilidin alt kısmına ek çelik bir takviye yapılmaktadır. Bu takviye sayesinde hırsız kilidi kıramaz ve kapınızı açamaz. Bu kilit modelinin öncüsü Türkiye’de  Kale markasıdır. Ancak gün geçtikçe artan hırsızlık olaylarına karşı kilit firmaları yeni ürünler üretmektedir. Güncel güvenli kilitler hakkında Çekmeköy çilingir ( 0553 289 31 71) servisimizi arayabilirsiniz.

Çilingir Çekmeköy

Çekmeköy kilit servisi olarak verdiğimiz hizmetler; Otomatik kapı kilidi, Apartman kapısı kilitleri, Oda kapısı kilitleri, Kale kilit servisi, Dierre marka kilitler, göbek değiştirme, en yakın çilingirci, cam kapı kilit modelleri, kapı kolu tamiri, çelik kapı nasıl açılır? gibi bir çok konuda bize ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy Oto Çilingir; bir diğer işimizde oto kilit açmaktır. Araba kapıları açmak bazı modeller açısından ustalık isteyen işlerdir. Özel ekipman ile usta eller sayesinde arabanızı hasarsız açmaktayız. Son dönemdeki oto anahtar güvenlik önlemlerine üretici firmalar İmmobilizer kilit sistemi geliştirmişlerdir. Bu sayede kilidin içinde yer alan çip arabanın beyni tarafından okunmadan arabayı çalıştırmak nerdeyse imkansızdır.

Genelde insanlar daha uyguna geleceğini düşünerek araçlarının kelebek camını kırıp kapıyı açacağını düşünmektedir. Bu aslında bazı modeller için yanlış bir düşüncedir.

Buna örnek verecek olursak;  Volkswagen, Bmw, Mercedes, Audi oto çilingir gibi bazı markaların camını kırsanız da açamazsınız. Bunlar extra güvenlik önlemleri ile donatılmıştır.

Oto kapısı açma fiyatları araç marka ve modeline göre bu sebepten dolayı farklılık göstermektedir. Çekmeköy’de oto kilitçi olarak 0553 289 31 71 numaralı telefondan bize ulaşabilir ve oto çilingir servisimizden yararlanabilirsiniz. Türkiye’de bulunan bütün araç marka ve modelleri hizmetimiz kapsamındadır.

Kasa Servisi

Çekmeköy kasa çilingir

Kasa çilingir servisimizde yüksek güvenlikli kasalar açılmaktadır. Ev,ofis ve iş yerinizde bulunan kasaların anahtarı kaybolduğunda veya kilit mekanizması arızalandığında bizi arayabilirsiniz.

Çelik kasaların kilit sistemi kapılara göre daha güvenli olduğundan bu kilitleri açmak ustalık gerektirmedir.

Ülkemizde en yaygın kasalar Antep kasalardır. Bu kasalar hem güvenlik hem de sağlamlık olarak en ön sıradadır.

Buna ek olarak İtalyan kasalar, Digital kasalar, Masis kasa Servisi, Bentin kasa servisi,Technic Kasa servisi, Sargent Kasa servisi gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Çelik kasa açma yöntemleri arasında pek çok makale bulunsa da tecrübesi olmadan yapılacak bir şey değildir. Çekmeköy kasacı olarak bize ulaşıp yardım alabilirsiniz. Numaramız 0553 289 31 71.

Çilingir Olarak Yaptığımız İşler Şunlardır;

Oto çilingir, kasa çilingir,24 saat çilingir, civarında çilingir, kilit değiştirme. Çekmeköy göbek değiştirme. Kale kilit, dierre kilit, atra kilit, oto anahtarcı, keso kilit, mul-t-lock kilit.

7/24 çilingir, oto açma, kapı açma, Fayn kilit, Çekmeköy ito kilit, yale kilit, viro kilit. Hidrolik, barel değiştirme, barel kilit değişimi, hidrolik montajı. Kale kapı açma, kale kilit açma, kale yetkili servisi, kale kasa anahtar, para kasası çilingir.

Çekmeköy  asma kilit,Çekmeköy kilit tamiri, Çekmeköy kapı tamiri, Çekmeköy daf kilit, Çekmeköy hırsıza karşı kilitler.

Çekmeköy en yakın , merkez çilingir, ucuz çilingir. Belgeli çilingir, gece açık anahtarcı, pazar günü açık çilingir, Çekmeköy cam kapı hidroliği satışı ve montajı, tahta kapı açma.

Hizmet verdiğimiz mahalleler;

Hamidiye mahallesi çilingir, Mehmet Akif Mahallesi çilingir, Mimar Sinan mahallesi çilingir. Merkez mahallesi çilingir. Taşdelen mahallesi çilingir, Alemdağ mahallesi çilingir, Çavuşbaşı caddesi çilingir, Kirazlıdere mahallesi çilingir, Soğukpınar mahallesi çilingir,

Sultançiftliği mahallesi çilingir, Aydınlar mahallesi çilingir, Reşadiye köyü çilingir, Çamlık mahallesi çilingir, Şahinbey caddesi çilingir, Metro garden alışveriş merkezi çilingir,

İdelistkent sitesi çilingir, Madenler mahallesi çilingir, Barış yolu caddesi çilingir, Ağaoğlu my country sitesi çilingir, Ekşioğlu beş yıldız siteleri çilingir. Nişantepe mahallesi çilingir.  Emlak konut sitesi çilingir, Ömerli mahallesi çilingir,

Ağaoğlu Çekmeköy park sitesi çilingir, Serindere semti çilingir, Dudullu mahallesi çilingir, Mayavera siteleri çilingir, Nef Çekmeköy Çilingir. Narlıbahçe sitesi Çilingir. Aktürk rapsodi evleri acil çilingir hizmeti, Çekmeköy yeni belediye civarında çilingir .

Çekmeköy’de volkswagen çilingir ustası, Araç kapısı açma teknikleri, Çelik kapı açma yöntemleri, Kilit değiştirme nasıl yapılır?.

Aqua city birinci etap çilingir, Nevzat demir tesisleri yakının da çilingir, kilitli çelik kapı nasıl açılır, kırık anahtar nasıl çıkarılır? Demir kapı nasıl açılır?

Çekmeköy’deki çilingirlerin numaraları, araba kapısı açılırken dikkat edilmesi gerekenler, balkon kapısı için en güvenli yöntemler, Kale kilit çekmeköy anahtarcısı, Dierre kilit özel bayii.